Ga naar inhoud

Over CVO DTL - Directie en coördinatie

Directeur

Hugo Van Grieken (hugo.vangrieken@dtl.be)

Algemene leiding, functionering, kwaliteitsbewaking en innovaties
 

Adjunct-directeurs

Jan Michielsen (jan.michielsen@dtl.be)

Opleidingsaanbod,  traject- en cursistenbegeleiding, klachtenbehandeling en personeelsondersteuning

Marc Van Beylen (marc.vanbeylen@dtl.be)

Organisatie, professionalisering en personeelsbegeleiding

 

Preventiedienst

Ad Jacobs (ad.jacobs@dtl.be)

Plaatselijk preventieadviseur

Vakcoördinatie

Aanvullende Algemene Vorming: Katrijn Michielsen (katrijn.michielsen@dtl.be)

Handel: Gino Meeus (gino.meeus@dtl.be)

Fietsenmaker: Mark Pauwels (mark.pauwels@dtl.be)

Informatica: Marc Van Beylen (marc.vanbeylen@dtl.be)

Naaien: Nele Luca (nele.luca@hik.be)

NT2: Amaryllis Luyten (amaryllis.luyten@dtl.be)

Residentieel elektrotechnisch installateur, Koeling en warmte, Lassen, Mecanicien personen- en lichte bedrijfswagens: Kris Geenen (kris.geenen@dtl.be)

Schoonheidsverzorging: Christel Kuppens (christel.kuppens@cvomol.be)

Vreemde talen: Raf Van de Walle (raf.vandewalle@dtl.be) - voor Duits: Gert Mertens (gert.mertens@dtl.be)

Voeding: Lea van Peer (lea.vanpeer@dtl.be) en Guy Snels (guy.snels@dtl.be)

Zorgcoördinator: Bie Ceuppens (bie.ceuppens@dtl.be)

Trajectbegeleiding

Aanvullende Algemene Vorming: Katrijn Michielsen (katrijn.michielsen@dtl.be)

NT2: Marianne Van Winkel (marianne.vanwinkel@dtl.be)

Coördinatie ICT

 Beheer computerlokalen: Guy Theys (guy.theys@dtl.be)

Open Leercentrum, ELP en gecombineerd onderwijs, website en webtool: Marc Van Beylen (marc.vanbeylen@dtl.be) tel. OLC: 0473 57 20 28 

Administratieve coördinatie

Ad Jacobs (ad.jacobs@dtl.be)

 

organogram  - wegwijs in ons Centrum

 

De directie en de coördinatoren zijn bereikbaar op het secretariaat, Kerkstraat 38, 2200 Herentals en via het algemeen nummer (014) 23.23.70

 

Contact Info

Kerkstraat 38
2200 Herentals
tel 014 23 23 70
e-mail info@dtl.be